Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków
14 lutego 2017 1274 Views

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków

W Niepołomicach w ostatni weekend policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków.

W sobotę 11 lutego br. dyżurnego Komisariatu w Niepołomicach powiadomił ojczym 16-latka, że jego pasierb od kilku dni dziwnie się zachowuje i może on posiadać środki odurzające. W wyniku podjętych czynności w miejscu zamieszkania nieletniego ujawniono 10,425 grama białego proszku. Po przebadaniu testerem okazało się, że to amfetamina. Nieletniemu przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Wkrótce sprawa swój finał znajdzie w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich.

Kolejnym zatrzymaniem zakończyła sie interwencja w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań w Niepołomicach.

Do interwencji doszło z piątku na sobotę około godziny 2.00 w nocy. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Niepołomicach udali się na interwencję w związku z zakłócaniem ciszy nocnej. Po przyjeździe na miejsce zastano zgłaszającego (właściciel budynku), który oświadczył, że 18-letni syn najemcy mieszkania wraz ze swoimi znajomymi zakłócał ciszę nocną. Zgłaszający oświadczył, że przed przyjazdem Policji młodzież uciekła z mieszkania. W trakcie interwencji na prośbę najemcy mieszkania funkcjonariusze sprawdzili pokój jego syna, gdzie w plecaku ujawnili 38 gramów suszu roślinnego. Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do postawienia imprezowiczowi zarzutów posiadania środków odurzających.

Previous Niepołomice. Mężczyzna zamówił narkotyki przez internet
Next Olkusz. Handel nielegalną odzieżą

Może to Ci się spodoba

Poszukiwany 22-latek zatrzymany podczas interwencji

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie podczas interwencji dotyczącej zakłócania ciszy nocnej zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary 22-latka. Policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w Pogórzu, w którym

Andrychowscy policjanci zatrzymali sprawców pobicia i kradzieży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5

Kilka dni temu w Andrychowie na ul. Krakowskiej mężczyźni w wieku 35 i 50 lat pobili przypadkowo napotkanego mężczyznę, po czym zabrali mu portfel z całą jego zawartością. Następnie mężczyźni

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawcę rozboju na 59-letnim mężczyźnie

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na krakowskim Prokocimiu. Do stojącego na przystanku autobusowym 59-latka podeszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Jeden z nich zażądał od niego wydania wszystkich cennych przedmiotów

Zatrzymano złodzieja, który kradł metodą „na skarpetki”

Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 40-letniego obywatela Rumunii.  Podczas kontroli drogowej został rozpoznany przez jednego z interweniujących policjantów – jako poszukiwany za kradzieże. Próbował zbiec policjantom. Do zdarzenia

Policjanci z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 2 złodziei paliwa ze stacji benzynowych

Do Komisariatu Policji III w Krakowie wpłynęło zawiadomienie z jednej z sieciowych Stacji Paliw o kradzieży paliwa o wartości ok. 1000zł. Sprawcą kradzieży miał być kierujący białym busem a tankował

Zaatakowali pracownika ochrony gazem i maczetą. Zostali wczoraj zatrzymani przez policjantów z VI Komisariatu Policji w Krakowie

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali dwie osoby, które brały udział w pobiciu pracownika ochrony. Jeden z zatrzymanych usłyszał już zarzuty z art. 158. § 1 KK (Kto