Krakowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 33-letniego dealera

Krakowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 33-letniego dealera

Z informacji posiadanych przez policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wynikało, że od pewnego czasu w rejonie Prądnika Czerwonego w Krakowie może działać diler narkotykowy. W wyniku intensywnych działań wykrywczych ustalono kim jest podejrzewany mężczyzna i gdzie zamieszkuje. 24 kwietnia br. w godzinach rannych policjanci zatrzymali 33-latka, kiedy wychodził ze swojego mieszkania. W wyniku przeszukania należącego do niego lokalu policjanci ujawnili woreczki strunowe z zawartością prawie 230 gramów suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego Policji. Oprócz substancji odurzających w mieszkaniu natrafiono na wagę elektroniczną, służąca najprawdopodobniej do porcjowania marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli także dwa telefony komórkowe oraz kilkaset złotych, mogących pochodzić z transakcji narkotykowych.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków ( art.62 ust.2 UOPN ) za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny.

Previous Małopolscy policjanci upamiętnili policjantów pomordowanych w 1940 roku przez NKWD
Next Małopolscy policjanci zatrzymali 3 oszustów wyłudzających pieniądze od starszych osób metodą na „wypadek krewnego”

Może to Ci się spodoba

Olkusz. Towar bez akcyzy

Tytoń i papierosy ujawnili policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, w mieszkaniu 62-letniej olkuszanki. Nielegalny towar został zarekwirowany. Wstępne straty, jakie poniósł Skarb

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj.

Spożywał alkohol pod sklepem – okazało się, że jest poszukiwany

Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zauważyli mężczyznę, który spożywał pod sklepem spożywczym alkohol – podczas sprawdzenia okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd do odbycia kary więzienia.

Dzielnicowi zatrzymali złodzieja sklepowego

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca Krakowa podejrzanego o szereg kradzieży do jednego ze znanych dyskontów spożywczych. Mężczyzna usłyszał także zarzuty posiadania znacznej ilość narkotyków. Policjanci

Dwaj mężczyźni podejrzewani o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej w rękach olkuskich policjantów

Policjanci Wydziału Kryminalnego olkuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej. Jeden z nich,  66–letni mieszkaniec gminy Klucze,  przez Internet umawiał się na spotkanie z

Zlikwidowano plantację marihuany w powiecie wadowickim

Blisko 150 krzewów konopi indyjskich, profesjonalny sprzęt do uprawy i 2,5 kg gotowego do sprzedaży narkotyku zabezpieczyli policjanci CBŚP z Bielska Białej przy wsparciu policjantów z KPP Wadowice w czasie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź