Kolejny raz zaoferowano policjantom kupno narkotyków
14 marca 2017 1652 Views

Kolejny raz zaoferowano policjantom kupno narkotyków

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniący służbę w patrolu nieumundurowanym zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaoferowali im do sprzedaży środki odurzające. Narkotykowi dilerzy usłyszą zarzuty posiadania i sprzedaży środków odurzających – za co grozi im do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu.  Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełnili służbę w pieszym patrolu nieumundurowanym.  Nagle do policjantów podeszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich powiedział funkcjonariuszom, że ma do sprzedania „wspomagacze”. Na pytanie wyjaśnił, że chodzi o mefedron. Jakież było zaskoczenie dilerów, gdy dowiedzieli się, że ich potencjalni klienci to stróże prawa. Sprawców wylegitymowano – nie posiadali stałego miejsca zamieszkania. Podczas sprawdzenia okazało się, że 19 i 23 latek  mają przy sobie kilka gramów mefedronu i marihuany. Środki było odpowiednio poporcjowane  – przygotowane do dalszej sprzedaży. Prawdopodobnie dilerzy chodząc po krakowskich plantach szukali nabywców na towar. Mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania i handlu środkami odurzającymi, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

To kolejny przypadek w ostatnim okresie –  w styczniu „pechowy diler” również zaoferował policjantom pełniącym służbę w patrolu nieumundurowanym sprzedaż środków odurzających: http://krakow.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/diler-oferowal-policjantom-narkotyki-0

Previous Krakowscy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał sklepy w których pracował
Next Policjant w drodze do pracy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Może to Ci się spodoba

KPP Kraków. Dozory i poręczenia majątkowe za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Komisariatu Policji w Słomnikach zatrzymali dwie osoby: kobietę w wieku 44 lat oraz 27 – letniego mężczyznę, trudniących się narkotykowym biznesem. Proceder miał miejsce w budynku mieszkalnym w

Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego

Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku  dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka

Wadowice. Kolejne uderzenie w nielegalny biznes tytoniowy

Wadowiccy policjanci przechwycili ponad 24 kg krajanki tytoniowej. Podczas czynności policjanci zatrzymali 55-latka , który próbował wprowadzić do obrotu nielegalny tytoń.  Wadowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w trakcie

Olkusz. Towar bez akcyzy

Tytoń i papierosy ujawnili policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, w mieszkaniu 62-letniej olkuszanki. Nielegalny towar został zarekwirowany. Wstępne straty, jakie poniósł Skarb

Andrychowscy policjanci zatrzymali sprawców pobicia i kradzieży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5

Kilka dni temu w Andrychowie na ul. Krakowskiej mężczyźni w wieku 35 i 50 lat pobili przypadkowo napotkanego mężczyznę, po czym zabrali mu portfel z całą jego zawartością. Następnie mężczyźni

Krakowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas zaplanowanej akcji zatrzymali dealera narkotykowego oraz jego kompana.

Policjanci z wydziału dw z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie systematycznie eliminują z przestrzeni publicznej zjawisko produkcji środków odurzających  jak również handlu nimi. Dobre policyjne rozpoznanie przestępczego środowiska