Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów
13 marca 2017 1620 Views

Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów

Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty. 

Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym jechały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w samochodzie woreczek z białym proszkiem. Przeprowadzone przez nich badanie wskazało, że jest to amfetamina. W toku dalszych czynności policjanci odnaleźli i zabezpieczyli większą ilość tego narkotyku, łącznie blisko 35 gramów o czarnorynkowej wartości około 700 zł. Sprawcy, 49-letni mężczyzna i 22-letnia kobieta, mieszkańcy Miechowa, zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów posiadania oraz przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował okraść klienta w kantorze wymiany walut
Next Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

Może to Ci się spodoba

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego

Oszustwa, narkotyki, broń

Kilka dni temu policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością oraz z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wspolnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, działając pod nadzorem Prokuratury

17 nietrzeźwych, 6 po narkotykach. Działania krakowskiej „drogówki”

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie w ostatnich trzech dniach zatrzymali 17 nietrzeźwych kierowców. Kolejnych sześciu prowadziło samochód po zażyciu narkotyku. To wynik trzydniowych działań krakowskiej policji, których głównym

Krakowscy policjanci zatrzymali pseudografficiarza odpowiedzialnego za 15 przypadków dewastacji

Kilka dni temu policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Krakowie zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za zniszczenie elewacji kilkunastu budynków na terenie Śródmieścia i Podgórza. W minioną środę,

26-latek zatrzymany przez krakowskich policjantów usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Policjanci kryminalni z III Komisariatu Policji w Krakowie ustalili, że w jednym z mieszkań na krakowskim Białym Prądniku mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania (3 lutego), br. w

Zatrzymany 24-letni mieszkaniec Krakowa, który posiadał narkotyki

Policjanci z 6 Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 24-letniego mieszkańca Krakowa, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających.. Do zdarzenia doszło  kilka dni temu. Policjanci kryminalni zajmujący się zwalczaniem