Nagrody Komendanta Głównego Policji dla wyróżniających się policjantów w Małopolsce
22 lutego br. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor dr Tomasz Miłkowski, wraz z Wojewodą Małopolskim panem Józefem Pilchem, wręczył przyznane przez Komendanta Głównego Policji, nagrody wyróżniającym się policjantom garnizonu małopolskiego.
Nagrody motywacyjne w formie pieniężnej za wzorowe wykonywanie zadań służbowych otrzymali funkcjonariusze z 20 jednostek garnizonu małopolskiego oraz policjanci pełniący służbę w Wydziale Łączności i Informatyki, Wydziale Prewencji oraz Wydziale do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.
W obecności przełożonych funkcjonariuszy Komendant Wojewódzki podziękował nagrodzonym za aktywną i pełną poświęcenia służbę.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.
Może to Ci się spodoba
Małopolscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO U21
Za nami drugi mecz grupy C turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej. W środę ( 21.06.) w Krakowie, na stadionie piłkarskim przy ul. Kałuży miało miejsce spotkanie reprezentacji
Małopolscy policjanci zabezpieczali „74 TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR”
Od 29 lipca do 4 sierpnia 2017 roku na terenie woj. małopolskiego odbyło się pięć etapów „74 TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR” – największego wydarzenia kolarskiego w Polsce. W
„Bezpieczny Senior” – spotkanie zorganizowane przez Komisariat Policji I w Krakowie
W dniu 24 maja br. w Klubie Seniora przy Kościele Mariackim w Krakowie odbyło się spotkanie skierowane do osób starszych w ramach programu „Bezpieczny Senior”. Dzielnicowi Komisariatu Policji I, omówili
SUSHI BISTRO przecenia o połowę swój kultowy zestaw sushi – SET13!
Od 21 czerwca mieszkańcy Kielc mogą cieszyć się specjałami kuchni japońskiej jakie serwuje sieć restauracji SUSHI BISTRO. W dniu otwarcia restauracja rozdawała 100 darmowych zestawów sushi. Atrakcja przyciągnęła wielu klientów.
Policjanci edukują amatorów białego szaleństwa
Policjanci z sądeckiej komendy w dniu 26 stycznia2017 r. na stokach w Cieniawie i Kamiannej, edukowali amatorów białego szaleństwa. W ramach kampanii „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” rozdawali narciarzom i
Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji
W dniach 9 – 10 marca 2017 roku na stacji narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach miała miejsce trzecia edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem

