Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę
27 lutego 2017 1775 Views

Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę

W ostatni weekend ferii zimowych, tj. w sobotę 25 lutego br. o godz. 8.50 w Oświęcimiu, policjanci przeprowadzili kontrolę autobusu przed wyjazdem z dziećmi na wycieczkę do Bielska Białej.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 28 – letni kierujący, znajdował się w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się 24 dzieci i 2 opiekunów.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo kierujący może trafić do więzienia na 2 lata i stracić uprawnienia do kierowania nawet na 15 lat.

 

Previous Napadał na sklepy z nożem lub śrubokrętem
Next W ostatni weekend ferii zimowych 70 kierujących straciło prawo jazdy za jazdę po alkoholu

Może to Ci się spodoba

Zatrzymany za narkotyki

18 sierpnia 2017 roku w Chabówce Policjanci z KP w Rabce Zdrój  zatrzymali 18 letniego mieszkańca Raby Wyżnej przy którym w trakcie kontroli drogowej ujawniono środki odurzające w postaci marihuany

Krakowscy policjanci zlikwidowali „sklepik” narkotykowy funkcjonujący w jednym z bloków w dzielnicy Stare Miasto

Zatrzymano sprzedawcę oraz dwóch kupujących środki odurzające.  Dzięki  ustaleniom dzielnicowych  z  I Komisariatu Policji w Krakowie  w zakresie handlu narkotykami do którego dochodziło w okolicach dworca towarowego PKP, zlikwidowano punkt

Krakowscy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał sklepy w których pracował

Kilka dni temu, w godzinach popołudniowych policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji V w Krakowie, realizując materiały operacyjne, zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej trzech kradzieży sklepowych. Kolorytu

Małopolscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, która była prowadzona przez dwóch sprawców w bloku mieszkalnym w Bochmi

31 lipca, w wyniku wspólnie prowadzonych działań przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP w Bochni oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Krakowie zatrzymano dwóch sprawców, którzy  w wynajmowanym

Policjanci krakowskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o rozbój

W nocy z niedzieli na poniedziałek 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego w oczekiwaniu na odjazd pociągu spędzał czas w okolicy galerii handlowej. Mężczyzna zauważył, ze jest obserwowany przez trzech mężczyzn, którzy

20-letni kierowca jechał bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków. Kiedy policjanci weszli z nim do mieszkania po dowód osobisty aby potwierdzić jego tożsamość na stole zauważyli narkotyki

W nocy z wtorku na środę, na ul. Fredry policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie patrolujący ten rejon zatrzymali  do rutynowej kontroli samochód, którym kierował 20-latek. Mężczyzna od razu