Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę
27 lutego 2017 1773 Views

Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę

W ostatni weekend ferii zimowych, tj. w sobotę 25 lutego br. o godz. 8.50 w Oświęcimiu, policjanci przeprowadzili kontrolę autobusu przed wyjazdem z dziećmi na wycieczkę do Bielska Białej.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 28 – letni kierujący, znajdował się w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się 24 dzieci i 2 opiekunów.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo kierujący może trafić do więzienia na 2 lata i stracić uprawnienia do kierowania nawet na 15 lat.

 

Previous Napadał na sklepy z nożem lub śrubokrętem
Next W ostatni weekend ferii zimowych 70 kierujących straciło prawo jazdy za jazdę po alkoholu

Może to Ci się spodoba

Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Wadowic 28 i 32-letniego, podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku, z którego skradli sprzęt AGD i elementy metalowe. 22 lutego br. wadowiccy policjanci zostali powiadomieni

Odprawa roczna w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie

12 stycznia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w regionie, omówiono efekty pracy małopolskich policjantów w minionym roku, przedstawiono

Jedna z największych od kilku lat plantacja konopi indyjskich została zlikwidowana

Małopolscy policjanci zlikwidowali jedną z największych od kilku lat plantacjikonopi indyjskich w naszym województwie. Zatrzymano właściciela posesji oraz pracujących przy uprawie dwóch mężczyzn. Zabezpieczono ponad 2800 krzaków konopi oraz 36,5

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Rankiem, 4 lipca br., funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krzeszowicach w m. Dubie, zatrzymali do kontroli drogowej niepewnie kierującego samochodem osobowym m-ki Opel. Wynik badania przeprowadzonego na zawartość narkotyków w organizmie wskazał, iż

17 nietrzeźwych, 6 po narkotykach. Działania krakowskiej „drogówki”

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie w ostatnich trzech dniach zatrzymali 17 nietrzeźwych kierowców. Kolejnych sześciu prowadziło samochód po zażyciu narkotyku. To wynik trzydniowych działań krakowskiej policji, których głównym

Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego

Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku  dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka