Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę
W ostatni weekend ferii zimowych, tj. w sobotę 25 lutego br. o godz. 8.50 w Oświęcimiu, policjanci przeprowadzili kontrolę autobusu przed wyjazdem z dziećmi na wycieczkę do Bielska Białej.
W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 28 – letni kierujący, znajdował się w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się 24 dzieci i 2 opiekunów.
Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo kierujący może trafić do więzienia na 2 lata i stracić uprawnienia do kierowania nawet na 15 lat.
Może to Ci się spodoba
Działania Małopolskiej Policji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”
Wczoraj, tj. 7 marca 2017 roku na terenie województwa małopolskiego prowadzone były działania pt. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Akcja organizowana jest cyklicznie i ma na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu
Przez kilka tygodni nękał swoją dziewczynę
Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który nękał byłą partnerkę. Stalker nękał kobietę SMS-ami, telefonami, a także nachodził ją w miejscu zamieszkania i w pracy. Decyzją
Właściciel warsztatu mechanicznego ukrywał narkotyki w wynajmowanym garażu oraz pojazdach zaparkowanych obok
Policjanci z III komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 51-letniego mężczyznę i ujawnili duże ilości środków odurzających Policjanci sprawdzając informację, że właściciel jednego z warsztatów mechanicznych na Prądniku Białym może posiadać
Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego
Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka
Dozór dla młodego narkotykowego dilera z powiatu krakowskiego
16 czerwca br. przed północą w Nowej Górze dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krzeszowicach zauważyli trzy młode osoby, które na widok mundurowych zaczęły zachowywać się nerwowo i niepewnie. Funkcjonariusze podjęli
Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów
Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty. Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli

