Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę
W ostatni weekend ferii zimowych, tj. w sobotę 25 lutego br. o godz. 8.50 w Oświęcimiu, policjanci przeprowadzili kontrolę autobusu przed wyjazdem z dziećmi na wycieczkę do Bielska Białej.
W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 28 – letni kierujący, znajdował się w stanie nietrzeźwości – badanie wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się 24 dzieci i 2 opiekunów.
Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo kierujący może trafić do więzienia na 2 lata i stracić uprawnienia do kierowania nawet na 15 lat.
Może to Ci się spodoba
Zatrzymany za narkotyki
18 sierpnia 2017 roku w Chabówce Policjanci z KP w Rabce Zdrój zatrzymali 18 letniego mieszkańca Raby Wyżnej przy którym w trakcie kontroli drogowej ujawniono środki odurzające w postaci marihuany
Krakowscy policjanci zlikwidowali „sklepik” narkotykowy funkcjonujący w jednym z bloków w dzielnicy Stare Miasto
Zatrzymano sprzedawcę oraz dwóch kupujących środki odurzające. Dzięki ustaleniom dzielnicowych z I Komisariatu Policji w Krakowie w zakresie handlu narkotykami do którego dochodziło w okolicach dworca towarowego PKP, zlikwidowano punkt
Krakowscy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał sklepy w których pracował
Kilka dni temu, w godzinach popołudniowych policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji V w Krakowie, realizując materiały operacyjne, zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej trzech kradzieży sklepowych. Kolorytu
Małopolscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, która była prowadzona przez dwóch sprawców w bloku mieszkalnym w Bochmi
31 lipca, w wyniku wspólnie prowadzonych działań przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP w Bochni oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Krakowie zatrzymano dwóch sprawców, którzy w wynajmowanym
Policjanci krakowskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o rozbój
W nocy z niedzieli na poniedziałek 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego w oczekiwaniu na odjazd pociągu spędzał czas w okolicy galerii handlowej. Mężczyzna zauważył, ze jest obserwowany przez trzech mężczyzn, którzy
20-letni kierowca jechał bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków. Kiedy policjanci weszli z nim do mieszkania po dowód osobisty aby potwierdzić jego tożsamość na stole zauważyli narkotyki
W nocy z wtorku na środę, na ul. Fredry policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie patrolujący ten rejon zatrzymali do rutynowej kontroli samochód, którym kierował 20-latek. Mężczyzna od razu

