Nowy Sącz. Promile za kółkiem
W miniony weekend sądeccy funkcjonariusze przerwali dalszą jazdę 3 nietrzeźwym kierującym. Rekordzista miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kolejny raz przypominamy, że pijany kierowca swoim zachowaniem stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie ale także innych uczestników ruchu.
W piątek około godz. 8.25 w miejscowości Gołkowice Górne policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 56-letniego mieszkańca gminy Łącko, który kierował samochodem marki Peugeot mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Natomiast w niedziele funkcjonariusze przerwali dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierującym. Około godz. 8:25 w Piwnicznej Zdroju na ul. Zagrody policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 59-letniego mieszkańca gminy Stary Sącz, który kierował samochodem marki Renault mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w miejscowości Chochorowice około godz. 17:20. Po przeprowadzonym badaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że 48-letni mieszkaniec gminy Podegrodzie kierował samochodem marki Ford będąc pod wpływem prawie 2 promili.
Ponadto w tym samym dniu około godz. 21:00 w Nowym Sączu na ul. Kilińskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego mieszkańca gminy Łabowa. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierował on samochodem marki Opel pomimo wydania decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Przypominamy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, ograniczenie wolności, lub kara pozbawienia wolności do lat dwóch oraz zakaz prowadzenia pojazdów do lat piętnastu.
Może to Ci się spodoba
Usiłował sprzedać narkotyki osobom bawiącym się w pubie
Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 25-letniego dilera, którzy będąc w jednym z krakowskich pubów proponował klientom tego lokalu sprzedaż środków odurzających. Zdemaskowany mężczyzna uciekł z klubu –
Krakowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas zaplanowanej akcji zatrzymali dealera narkotykowego oraz jego kompana.
Policjanci z wydziału dw z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie systematycznie eliminują z przestrzeni publicznej zjawisko produkcji środków odurzających jak również handlu nimi. Dobre policyjne rozpoznanie przestępczego środowiska
Policjanci zatrzymali sprawców napadu
26 stycznia br. ok. godz. 17.40 w Rząsce trzech mężczyzn ubranych w pomarańczowe kombinezony z założonymi na twarzach maskami, wtargnęło do hurtowni motoryzacyjnej, po czym sterroryzowało gazem łzawiącym oraz przedmiotem
Dziesięć zarzutów usłyszał młody mężczyzna, który pobił swoją partnerkę a następnie ukradł jej telefon komórkowy
Do zdarzenia doszło 21 lipca 2017 roku około godziny 15.40 na jednym z osiedli w Wieliczce. 28-latek pobił dotkliwie swoją partnerkę i ukradł jej telefon komórkowy, a następnie uciekł. Kobiecie
Policjanci krakowskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o rozbój
W nocy z niedzieli na poniedziałek 38-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego w oczekiwaniu na odjazd pociągu spędzał czas w okolicy galerii handlowej. Mężczyzna zauważył, ze jest obserwowany przez trzech mężczyzn, którzy
Ukradł i groził. Został zatrzymany przez krakowskich policjantów
Policjanci Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 22- letniego mężczyznę, który skradł sześć piw z jednego ze sklepów spożywczych, a po zwróceniu uwagi przez pracownika sklepu –

