Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.
Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków. 17 maja br. funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 36- latka. Mężczyzna otworzył drzwi nie pytając kto za nimi stoi, co pozwoliło policjantom zabezpieczyć znajdujące się w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania ujawniono 50 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów mefedronu, prawie 30 tabletek LSD i pewne ilości marihuany.
Ponieważ zdarzenie miało miejsce na terenie Grzegórzek, które są w rejonie działania II Komisariatu Policji, funkcjonariusze z tej jednostki przejęli sprawę do prowadzenia. Wyjaśniane jest pochodzenie narkotyków, jak również krąg odbiorców środków odurzających .
Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków (art. 62 ust.2 Uopn). Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór.
Może to Ci się spodoba
Nietrzeźwy kursant
Nietypowe zdarzenie tarnowscy policjanci odnotowali 10 marca 2017 roku w godzinach porannych. W Tarnowcu patrol Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie na drodze wojewódzkiej W977 sprawdzał trzeźwość kierowców. Wśród kontrolowanych
Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca
Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że
W odwecie za nieuregulowane sprawy finansowe uszkodzili trzy samochody – policjanci ustalili sprawców wandalizmu
Praca operacyjna brzeskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem i rozliczeniem dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili trzy samochody. Sprawcy w odwecie za nieuregulowane sprawy finansowe porysowali kamieniem karoserie pojazdów. Straty sięgają ponad 5,5
Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany
Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich. Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny
Nietrzeźwy kierujący autobusem chciał przewozić dzieci na wycieczkę
W ostatni weekend ferii zimowych, tj. w sobotę 25 lutego br. o godz. 8.50 w Oświęcimiu, policjanci przeprowadzili kontrolę autobusu przed wyjazdem z dziećmi na wycieczkę do Bielska Białej. W
Policjanci CBŚP udaremnili wprowadzenie na rynek 18 kilogramów amfetaminy
Ponad 13 litrów oleju amfetaminowego, kilogram gotowej amfetaminy, 670 tabletek ekstazy zabezpieczyli policjanci CBŚP z Lublina u 36-letniego mężczyzny. Wartość zabezpieczonych narkotyków to 6 mln złotych. Mieszkaniec Małopolski usłyszał zarzuty

