Utrudnienia na autostradzie A4 w miejscowości Staniątki – w kierunku Krakowa
W związku z naprawą lewego pasa jezdni północnej autostrady A4 – wysokość miejscowości Staniątki na odcinku 400 metrów (od km 436+300 do km 436+700) w poniedziałek 7 sierpnia 2017r. od godz. 05:00 został wyłączony lewy (szybki) pas ruchu jezdni w kierunku Krakowa. Ruch na tym odcinku odbywa się prawym (wolnym) pasem.
W następnym etapie, w środę 9 sierpnia 2017r zamknięty zostanie prawy (wolny) pas ruchu i ruch będzie poprowadzony lewym (szybkim) pasem.
Przywrócenie stałej organizacji ruchu planowane jest w piątek 11 sierpnia 2017r.
Może to Ci się spodoba
Szkolenie dotyczące Ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów
W środę 19 kwietnia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się szkolenie przygotowujące funkcjonariuszy Policji i służby Celno – Skarbowej do realizacji nowych zadań przewidzianych w przepisach ustawy
Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci
Wraz z rozwojem techniki i powszechnym dostępem do sieci klienci coraz częściej robią zakupy przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów bez konieczności wychodzenia z domu.
Dni Bezpiecznego Internetu
W ramach obchodów Dni Bezpiecznego Internetu (Tygodnia Bezpiecznego Internetu) w 2017 roku obchodzonego pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”, policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wspólnie z dyrekcją oraz
Krakowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo pieszych
28 lutego i 1 marca br. policjanci Komisariatu Policji I w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszami krakowskiej Straży Miejskiej prowadzili akcję pod kryptonimem „Rogatka”. Była ona prowadzona w rejonie Starego Miasta,
Dzień otwarty w komendzie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”
4 lipca 2017 roku dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odwiedziły Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Akcja odbyła się w ramach kampanii organizowanej pod patronatem Pana
SUSHI BISTRO przecenia o połowę swój kultowy zestaw sushi – SET13!
Od 21 czerwca mieszkańcy Kielc mogą cieszyć się specjałami kuchni japońskiej jakie serwuje sieć restauracji SUSHI BISTRO. W dniu otwarcia restauracja rozdawała 100 darmowych zestawów sushi. Atrakcja przyciągnęła wielu klientów.

