Wadowice. Kolejne uderzenie w nielegalny biznes tytoniowy
28 lutego 2017 1167 Views

Wadowice. Kolejne uderzenie w nielegalny biznes tytoniowy

Wadowiccy policjanci przechwycili ponad 24 kg krajanki tytoniowej. Podczas czynności policjanci zatrzymali 55-latka , który próbował wprowadzić do obrotu nielegalny tytoń. 

Wadowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w trakcie prowadzących czynności służbowych w rejonie jednego z placów targowych w Wadowicach ujawnili miejsce gdzie były przechowywane wyroby tytoniowe, bez polskich znaków akcyzy.

Funkcjonariusze w jednym z zaparkowanych samochodów ujawnili 6 worków, w których znajdował się susz tytoniowy. Przeszukano również  miejsce zamieszkania mężczyzny, gdzie ujawniono 18  kolejnych worków krajanki tytoniowej. W sumie zabezpieczono 24 kg nielegalnej krajanki tytoniowej pakowanej po  05, kilograma. Wszystko wskazuje na to, że zabezpieczony towar miał trafić w najbliższym czasie do klientów. Związek z nielegalnym procederem miał  55-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego. Zabezpieczoną krajankę tytoniową  policjanci przekazali do Urzędu Celnego w Krakowie celem dalszej kontynuacji.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna

Previous W ostatni weekend ferii zimowych 70 kierujących straciło prawo jazdy za jazdę po alkoholu
Next Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe

Może to Ci się spodoba

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie ujawnili niemal 2,5 kg suszu marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca krakowskiego powiatu, który pod balkonem, w swoim miejscu zamieszkania przechowywał prawie 2,5 kg  suszu marihuany, pozwalających na uzyskanie ponad 5 tys.

Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali  31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.  Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny

20-latek zatrzymany z narkotykami

Analiza i ciągłe monitorowanie środowiska związanego z handlem narkotykami przynosi efekty w postacie udaremniania wprowadzania ich do obrotu. Długotrwała praca policjantów z VIII Komisariatu Policji w Krakowie dotycząca rozpracowania środowiska

Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.

Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji  w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach  może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków.

Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów

Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty.  Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli

Zatrzymany 25-latek posiadał przy sobie środki odurzające

Na widok policyjnego patrolu rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali   25-letniego  mężczyznę, przy którym znaleziono amfetaminę oraz marihuanę. Kilka dni temu w godzinach wieczornych,