Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich na terenie powiatu wadowickiego
19 lipca 2017 1413 Views

Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich na terenie powiatu wadowickiego

Kilka dni temu policjanci z Referatu Kryminalnego w Kalwarii Zebrzydowskiej uzyskali informację, że na nieużytkach rolnych na terenie gminy Lanckorona mają być posadzone konopie indyjskie. Funkcjonariusze pojawili się wytypowanym miejscu położonym na uboczu miejscowości, gdzie w trakcie wykonywania czynności potwierdziły się ich ustalenia. Na polu, wśród roślin, rosły krzewy konopi indyjskich w różnym stanie rozrostu. Policjanci zabezpieczyli około 50 sztuk sadzonek. Na chwilę obecną zostało wszczęte dochodzenie  z art. 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3.

Previous Uroczyste obchody Święta Policji w Małopolsce
Next Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Może to Ci się spodoba

Zatrzymani dwaj dilerzy

Policjanci z VIII Komisariatu Policji w  Krakowie zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się sprzedażą środków odurzających. Mężczyźni w wieku 21 i 22 lat usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków za co

Wadowice. Obywatel uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

55 – letni mieszkaniec Skawiny nie bacząc na konsekwencje karne, ani zagrożenie, które mógł stworzyć na drodze, wsiadł do samochodu mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna kierował samochodem

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie ujawnili niemal 2,5 kg suszu marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca krakowskiego powiatu, który pod balkonem, w swoim miejscu zamieszkania przechowywał prawie 2,5 kg  suszu marihuany, pozwalających na uzyskanie ponad 5 tys.

Nietrzeźwy kursant

Nietypowe zdarzenie tarnowscy policjanci odnotowali 10 marca 2017 roku w godzinach porannych. W Tarnowcu patrol Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie na drodze wojewódzkiej W977 sprawdzał trzeźwość kierowców. Wśród kontrolowanych

Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali  31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.  Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny

Policjanci CBŚP udaremnili wprowadzenie na rynek 18 kilogramów amfetaminy

Ponad 13 litrów oleju amfetaminowego, kilogram gotowej amfetaminy, 670 tabletek ekstazy zabezpieczyli policjanci CBŚP z Lublina u 36-letniego mężczyzny. Wartość zabezpieczonych narkotyków to 6 mln złotych. Mieszkaniec Małopolski usłyszał zarzuty